Z okazji 5-lecia Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie, w sali widowiskowej Kina Remus odbyła się uroczystość w której wzięli udział przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych oraz mieszkańcy miasta. Jubileusz był wspaniałą okazją, by docenić rolę CIS w życiu naszej społeczności oraz wyrazić wdzięczność za ich ogromne zaangażowanie na rzecz Kościerzyny. Dzięki ogromnej życzliwości Kierownictwa CIS
nasi przedszkolacy w pięknych strojach ludowych rozpoczęli część artystyczną uroczystości. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczno-wokalne, a także grę na kaszubskich instrumentach. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, były słowa uznania dla Pani Małgorzaty Knitter i pochwały dla dzieci ,docenienie ich wysiłku i podziw talentów. Dzieci z grup "Motyle" podczas uroczystości wystąpiły w barwnych strojach kaszubskich, dawniej zakładanych na specjalne wydarzenia i uroczystości, natomiast dzieci z grupy ,Krasnale" w strojach noszonych do prac w polu. Należy tu wspomnieć, że wszystkie stroje zostały uszyte przez pracowników CIS.
Przedszkolacy w podziękowaniu za występ otrzymali piękne przytulanki uszyte również przez wspaniałą ekipę CIS.
DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY






